Firma rodzinna. Opowieści polskich przedsiębiorców

Drugi tom historii firm rodzinnych opowiadanych przez beneficjentów projektów FR1 i FR2. Premiera książki miała miejsce 9 grudnia 2015 roku podczas konferencji PARP, podsumowującej projekt Firmy Rodzinne 2.

Paneliści konferencji

9 grudnia br. odbyła się konferencja zamykająca projekt „Firmy rodzinne 2”. Otwierający konferencję, Bożena Lublińska-Kasprzak, prezes PARP, i prof. Andrzej J. Blikle, prezes IFR, podkreślili, że wielkim osiągnięciem obu projektów było zbudowanie środowiska firm rodzinnych – sieci wzajemnie wspierających się i współpracujących ze sobą firm.

Wspólnie budujemy naszą zamożność

Witajcie Rodzinni,
przypominam, że w tym tygodniu we czwartek spotykamy się w Piasecznie. Proszę nie zapomnijcie ze sobą swoich folderów, ulotek i wizytówek.

Z ogromną dumą zapraszam na
spotkanie przedsiębiorców, sympatyków oraz kandydatów do PARLAMENTU 

które odbędzie się 15 października godz. 15:30-18:00 w UMiG Piaseczno, ul. Kościuszki 5.

Pod patronatem burmistrza Piaseczna Zdzisława Lisa spotykamy się od lipca 2014 roku, na spotkaniach poznajemy przedsiębiorców, poznajemy swoje oferty, ale to co dla mnie najważniejsze, wymieniamy się doświadczeniem w prowadzeniu biznesu i kontaktach z urzędami. 

Temat najbliższego spotkania „WSPÓLNIE BUDUJEMY NASZĄ ZAMOŻNOŚĆ - czyli dlaczego w Polsce zarabiamy 4 razy mniej niż w bogatych krajach Europy Zachodniej”.

Mam wielki honor gościć trzech wspaniałych ekspertów:

  • Krzysztof Pawłowski – założyciel Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu, Senator I i II kadencji, współtwórca Business Center Club, odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, przedsiębiorca roku Ernst & Young 2003
  • Tomasz Budziak – współwłaściciel Spółki KBA, członek zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych
  • Dariusz Makarczyk – właściciel 3-pokoleniowej firmy rodzinnej „MAKARCZYKOWIE” producent kosmetyków dla niemowląt i dzieci, od roku 1965 właściciel marki SKARB MATKI.

Spotkanie jest bezpłatne, na zakończenie wspólny poczęstunek i losowanie nagród.

Z tego względu że jest to projekt unijny wymagana jest rejestracja mailem beata.dobrowolska@ebk.pl lub FB piv.

Szczegóły w zaproszeniu.

ZałącznikWielkość
Piaseczno_-_zaproszenie.pdf167.79 KB