Firma rodzinna. Opowieści polskich przedsiębiorców

Drugi tom historii firm rodzinnych opowiadanych przez beneficjentów projektów FR1 i FR2. Premiera książki miała miejsce 9 grudnia 2015 roku podczas konferencji PARP, podsumowującej projekt Firmy Rodzinne 2.

Paneliści konferencji

9 grudnia br. odbyła się konferencja zamykająca projekt „Firmy rodzinne 2”. Otwierający konferencję, Bożena Lublińska-Kasprzak, prezes PARP, i prof. Andrzej J. Blikle, prezes IFR, podkreślili, że wielkim osiągnięciem obu projektów było zbudowanie środowiska firm rodzinnych – sieci wzajemnie wspierających się i współpracujących ze sobą firm.

Trenerzy warsztatów tematycznych

Maria Adamska Maria Adamska

Doradca i wykładowca o dużej wiedzy i doświadczeniu w zakresie wynagradzania pracowników, zarządzania przedsiębiorstwem, organizacji, finansów, analizy i diagnostyki ekonomicznej.

Więcej

   
Andrzej Jacek Blikle Andrzej Jacek Blikle

Mentor, ekspert i wykładowca w projekcie, Prezes stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Absolwent Wydziału Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, wykładowca na wielu uczelniach...

Więcej

   
Monika Górska

Dr Monika Górska, jak ładowarka baterii, ładuje słuchaczy pozytywną energią. Nauczy jak opowiadać historie Twojego życia, Twojej misji lub Twojej marki, w sposób, który wywiera natychmiastowy wpływ na innych.

Więcej

   
Sylwia Hull-Wosiek Sylwia Hull-Wosiek

Uprawiam kreatywność od kilkunastu lat. Na początku wpisywałam ją w rubryce „zainteresowania”, byłam przede wszystkim HR-owcem w firmie rodzinnej. Od 3 lat wszystko stanęło na głowie.

Więcej

   
Jacek Jakubowski Jacek Jakubowski

Współzałożyciel i członek stowarzyszenia IFR. Psycholog, trener, socjoterapeuta. Od wczesnej młodo­ści robię to samo. Na wszyst­kie moż­liwe spo­soby usiłuję naprawić świat. 

Więcej

   
   
Daria Kleina-Schmidt

Psycholog praktyk, od 2001 roku licencjonowany trener i psychoterapeuta, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt oraz Polską Federację Psychoterapii...

Więcej

   
Marek Kamiński Marek Kamiński

Doświadczony doradca biznesowy i manager, pracujący głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Więcej

   
Adrianna Lewandowska

Właściciel Business Discovery, założyciel i prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego, doradca w zakresie rozwoju biznesu rodzinnego, tworzenia efektywnych modeli biznesowych, ...

Więcej

   
Sylwia Marciniak

Doświadczony coach i trener biznesu. Absolwentka Szkoły Trenerów przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i cyklu kursów CoachWise przy Coaching Center.

Więcej

   
Łukasz Martyniec

Doradca sukcesyjny, prawnik, doradca finansowy, wykładowca. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. 

Więcej

   
Hubert Masiota

Adwokat, wspólnik zarządzający Kancelarią MASIOTA adwokaci i radcowie prawni, wykładowca z zakresu prawnych aspektów funkcjonowania firm rodzinnych. 

Więcej

   
Katarzyna Młynarczyk Katarzyna Młynarczyk

Prezes Socjomanii. Od ponad 7 lat związana zawodowo z promocją i budowaniem wizerunku firm i marek z różnych sektorów. Jeden z czterech trenerów Digital Marketing Institute w Polsce.

Więcej

   
Bogumiła Pniewska-Antczak

Jest psychologiem pracy i organizacji, trenerem biznesu, doradcą personalnym. Po dziesięciu latach intensywnej pracy w ramach polskich firm i międzynarodowych koncernów rozwija własne „Skrzydła”.

   
Agata Polak

Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu projektów obejmujących budowanie strategii i procesów wspierająch zarządzanie personelem w organizacji, rozwoju przywództwa, oceny potencjału i kompetencji... 

Więcej

   
Bartłomiej Rak Bartłomiej Rak

Specjalizuje się w zarządzaniu projektami internetowymi i social media. Tworzy strategie i edukuje z zakresu działań w nowych mediach. 

Więcej

   
Zuzanna Skalska Zuzanna Skalska

Analityk trendów ds. dizajnu, innowacji i biznesu | 360Inspiration

Więcej

   
Agnieszka Woś Agnieszka Woś

Konsultant HR, Specjalista ds. funduszy UE, Trener kompetencji biznesowych, Coach

Więcej

   
Anna Wróblewska

Design management konsultant, autorka i opiekunka merytoryczna innowacyjnych studiów menedżerskich Design Management – zarządzanie innowacją w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. 

Więcej

   
Piotr Wróblewski

Absolwent UAM, studiów podyplomowych Marketing oraz Design Management. Pracował w ScanHoliday, TUI Polska, Meble VOX, WSNHiD i School of Form.

Więcej