Firma rodzinna. Opowieści polskich przedsiębiorców

Drugi tom historii firm rodzinnych opowiadanych przez beneficjentów projektów FR1 i FR2. Premiera książki miała miejsce 9 grudnia 2015 roku podczas konferencji PARP, podsumowującej projekt Firmy Rodzinne 2.

Paneliści konferencji

9 grudnia br. odbyła się konferencja zamykająca projekt „Firmy rodzinne 2”. Otwierający konferencję, Bożena Lublińska-Kasprzak, prezes PARP, i prof. Andrzej J. Blikle, prezes IFR, podkreślili, że wielkim osiągnięciem obu projektów było zbudowanie środowiska firm rodzinnych – sieci wzajemnie wspierających się i współpracujących ze sobą firm.

Katarzyna Młynarczyk

O sobie

Prezes Socjomanii. Od ponad 7 lat związana zawodowo z promocją i budowaniem wizerunku firm i marek z różnych sektorów. Jeden z czterech trenerów Digital Marketing Institute w Polsce. Specjalizuje się w serwisie Linkedin oraz social media dla branży fashion i e-commerce. Tworzy audyty, strategie obecności w social media i PR, pomaga agencjom zagranicznym jako konsultant ds.
wdrożenia projektów na polski rynek. Z wykształcenia edytorka (Uniwersytet Jagielloński), z pasji – marketingowiec, redaktorka i szkoleniowiec.

Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i AGH w Krakowie. Doświadczenie szkoleniowe Katarzyny to ponad 1000 godzin szkoleń i warsztatów. Szkoliła m.in. Cartoon Network, Ambasadę Izraela, Tygodnik Polityka, Rec Global, Jones Lang LaSalle, grupę Wyższych Szkół Bankowych, marki Apart, SOLAR, K MAG, Fashion Week Poland. Szkoli zarówno w języku polskim jak i angielskim.

 

Temat