Firma rodzinna. Opowieści polskich przedsiębiorców

Drugi tom historii firm rodzinnych opowiadanych przez beneficjentów projektów FR1 i FR2. Premiera książki miała miejsce 9 grudnia 2015 roku podczas konferencji PARP, podsumowującej projekt Firmy Rodzinne 2.

Paneliści konferencji

9 grudnia br. odbyła się konferencja zamykająca projekt „Firmy rodzinne 2”. Otwierający konferencję, Bożena Lublińska-Kasprzak, prezes PARP, i prof. Andrzej J. Blikle, prezes IFR, podkreślili, że wielkim osiągnięciem obu projektów było zbudowanie środowiska firm rodzinnych – sieci wzajemnie wspierających się i współpracujących ze sobą firm.

Spotkanie informacyjne w Białej Podlaskiej

15 kwietnia odbyło się spotkanie informacyjne, które odbyło się w Szkole Językowej Leader School Sylwii i Grzegorza Sawickich. 

  • Jak otrzymać 100% dofinansowania? 
  • Dlaczego przedsiębiorstwa rodzinne to trzon polskiej gospodarki? 
  • Czym są szkolenia dostosowane do specyfiki firmy rodzinnej? 
  • Jak i kiedy wziąć w nich udział? 
  • Jakie korzyści odnieśli uczestnicy pierwszego projektu FR?

Opowiadamy o tym, oraz umożliwiamy uczestnikom spotkania przystąpienie do kolejnych edycji szkoleń dla przedsiębiorców. Rozmowy prowadzą:
Sylwia i Grzegorz Sawiccy, właściciele Leader School w Białej Podlaskiej, absolwenci pierwszego projektu wsparcia firm rodzinnych, uczestnicy program szkoleń liderów FR2.
Katarzyna Kałek, specjalista ds. organizacji szkoleń w projekcie FR2. 

Gospodarze spotkania: Sylwia Sawicka (w fioletowym szalu) oraz Grzegorz Sawicki (za Zbigniewem Grycanem) na zdjęciu uczestniczą w spotkaniu mentoringowym liderów firm rodzinnych z producentem czołowej marki lodów w Polsce, GRYCAN. Zbigniew Grycan – w środku.   Katarzyna Kałek wita uczestników spotkania

Gospodarze spotkania: Sylwia Sawicka (w fioletowym szalu) oraz Grzegorz Sawicki (za Zbigniewem Grycanem) na zdjęciu uczestniczą w spotkaniu mentoringowym liderów firm rodzinnych z producentem czołowej marki lodów w Polsce, GRYCAN. Zbigniew Grycan – w środku. 

 

Katarzyna Kałek, z Concordia Design, opowie na spotkaniu o korzyściach i zasadach przystąpienia do kolejnych edycji projektu FR2. Tu opowiada o organizacji szkoleń na konferencji otwierającej drugą, warszawską, edycję szkoleń dla przedsiębiorców. 

Mamy nadzieję, że w spotkaniu wystąpią także goście, bo chodzi o to, by w przyjaznej atmosferze dużo porozmawiać. 

Dzień otwarty FR2 u Sylwii i Grzegorza, to nie tylko promocja naszego projektu, ale także początek procesu, który ma na celu integrację i aktywizację środowiska mikro, małych i średnich przedsiębiorców rodzinnych w tym rejonie. Liczymy na Waszą obecność! 

Leader School w Białej Podlaskiej, TO TEŻ FIRMA RODZINNA☺

Na każdego, kto przyjdzie, czekają nie tylko 4 godziny rozmów o zaletach, wadach, marce i przyszłości firm rodzinnych, ale także lunch oraz prezent – książka – „Moja historia moja firma – portret polskiego przedsiębiorcy rodzinnego”. Jest to zbiór opowieści absolwentów pierwszego projektu FR o ich przygodach trwania na wolnym rynku Polski ostatnich lat.

Zobacz jak było na poprzednich spotkaniach informacyjnych o projekcie:

Do zobaczenia w Białej Podlaskiej!