Firma rodzinna. Opowieści polskich przedsiębiorców

Drugi tom historii firm rodzinnych opowiadanych przez beneficjentów projektów FR1 i FR2. Premiera książki miała miejsce 9 grudnia 2015 roku podczas konferencji PARP, podsumowującej projekt Firmy Rodzinne 2.

Paneliści konferencji

9 grudnia br. odbyła się konferencja zamykająca projekt „Firmy rodzinne 2”. Otwierający konferencję, Bożena Lublińska-Kasprzak, prezes PARP, i prof. Andrzej J. Blikle, prezes IFR, podkreślili, że wielkim osiągnięciem obu projektów było zbudowanie środowiska firm rodzinnych – sieci wzajemnie wspierających się i współpracujących ze sobą firm.

FIRMY RODZINNE – SZANSE I WYZWANIA

Za chwilę koniec projektu Firmy Rodzinne 2, ale czeka nas jeszcze jedno duże wydarzenie. 9 grudnia br, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje konferencję kończącą projekt, na którą zapraszamy wszystkie osoby, dla których ruch firm rodzinnych jest czymś ważnym. Konferencja odbędzie się w Warszawie, w siedzibie BCC, plac Żelaznej Bramy 10, a więc tam, gdzie kończyliśmy pierwszy projekt wsparcia firm rodzinnych.

Zapraszamy na stronę konferencji gdzie można się zarejestrować i zapoznać z programem http://wydarzenia.parp.gov.pl/konferencja-firmy-rodzinne-2.

Bardzo liczymy na udział uczestników projektu w dyskusjach zainicjowanych dwoma debatami plenarnymi, na temat unikalności i użyteczności metodologii wsparcia firm rodzinnych, na temat szans i wyzwań dla firm rodzinnych w Polsce oraz przyszłości środowiska FR.  

Konferencja jest otwarta dla wszystkich firm rodzinnych (nie tylko z projektu) i osób zainteresowanych tą tematyką, jeśli więc znacie kogoś, kogo konferencja mogłaby zainteresować, to zaproście go – w imieniu swoim i PARP-u.

Podczas konferencji przewidziana jest premiera książki „Firmy rodzinne. Opowieści polskich przedsiębiorców” oraz filmu o wrażliwości społecznej firm rodzinnych.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z rejestracją.

 

PARP - zaproszenie na konferencję